Ресурсно-орієнтоване навчання в «3D»
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Шестопал О.В., Пилипенко Л.О. ПРЕЗЕНТАЦІЯ САЙТУ «МАТЕМАТИКА «В ШОКОЛАДІ»

Донизу

Шестопал О.В., Пилипенко Л.О. ПРЕЗЕНТАЦІЯ САЙТУ «МАТЕМАТИКА «В ШОКОЛАДІ» Empty Шестопал О.В., Пилипенко Л.О. ПРЕЗЕНТАЦІЯ САЙТУ «МАТЕМАТИКА «В ШОКОЛАДІ»

Створювати по Admin Пн Лют 19, 2018 2:58 pm

Шестопал Оксана Василівна
викладач математики, спеціаліст, Коледж управління, економіки і права Полтавської державної аграрної академії, oksanashestopalpl@gmail.com

Пилипенко Людмила Олександрівна
викладач математики, спеціаліст вищої категорії, Коледж управління, економіки і права Полтавської державної аграрної академії, puras.lyuda@gmail.com

ПРЕЗЕНТАЦІЯ САЙТУ «МАТЕМАТИКА «В ШОКОЛАДІ»

У відповідь на проблему популяризації математики як предмету, оптимізації навчального процесу, організації роботи зі студентами індивідуальної форми роботи та в рамках конкурсу педагогічних інновацій ми з Людмилою Олександрівною Пилипенко створили освітній сайт «Математика в шоколаді» https://chocomath.jimdo.com/. Сайт створено засобом конструктору сайтів «Джімбдо».

Шестопал О.В., Пилипенко Л.О. ПРЕЗЕНТАЦІЯ САЙТУ «МАТЕМАТИКА «В ШОКОЛАДІ» Eiia_a10


Даний освітній інтернет-ресурс містить низку теоретичних, практичних матеріалів для позааудиторної роботи студентів. Так, на сторінках «Математика ЗОШ» і «Вища математика», студенти можуть знайти інформацію для підготовки до лекційних, практичних занять, зручні короткі конспекти, ілюстративні таблиці, тренувальні самостійні роботи, тощо.
 
Зручною формою контролю та самоконтролю знань студентів є онлайн-тестування з окремих програмових тем. Нами було розроблено та впроваджено в практику роботи ряд онлайн-тестів на базі платформи Гугл, посилання на які розміщено відповідно на сторінках «Онлайн-тести з математики та вищої математики». Для полегшення орієнтування студентів в морі інтернет-інформації з предметів передбачені сторінки «Підручники та посібники», «Підготовка до ДПА» та «Корисні посилання».

Окрім змістовного навчального навантаження сайт «Математика в шоколаді» містить і достатньо цікавої інформації для математичного відпочинку студентів. Для переконання студентів в тому, що математика може бути захоплюючою, вражаючою, романтичною і веселою на сайті передбачені рубрики «Конкурси та акції», «Математичний гурток», «Математики жартують» та дібрано до кожної зі сторінок тематичний вислів видатних особистостей.
Мало хто знає, що останні дослідження показали, що шоколад покращує математичні здібності, про це, як би виправдовуючи таку жартівливу назву, розміщена відповідна стаття (URL: http://scienceblog.ru/2009/04/27/shokolad-uluchshaet-matematicheskie-sposobnosti/).
Окрім вищеназваного сайт містить інформацію про авторів та форму для зворотнього зв’язку.
У рамках профорієнтаційної роботи на сайті розміщена сторіночка для абітурієнтів, де є всі необхідна інформація про наш начальний заклад з посиланням на офіційну сторінку.
Сайт активно використовується в навчальному процесі вже декілька місяців і можна зробити висновок, що це дуже зручна, як для студента так і для викладача, форма обміну інформацією.
Зазначимо, що за результатами конкурсу "Педагогічні інновації" у 2017 році наш сайт отримав ІІІ місце у номінації "Освітній веб-сайт викладача". Але наша робота триває.

Admin
Admin

Кількість повідомлень : 205
Дата реєстрації : 20.02.2017

https://rbl3d.ukraine7.com

На початок Донизу

На початок


 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі