Ресурсно-орієнтоване навчання в «3D»
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Щербань І.В. РЕСУРСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОЦЕСУ ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ: СЦЕНАРІЙ «ХОРОБРІ СЕРЦЯ»

Перейти донизу

Щербань І.В. РЕСУРСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОЦЕСУ ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ: СЦЕНАРІЙ «ХОРОБРІ СЕРЦЯ» Empty Щербань І.В. РЕСУРСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОЦЕСУ ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ: СЦЕНАРІЙ «ХОРОБРІ СЕРЦЯ»

Повідомлення автор Admin Пн Лют 19, 2018 1:14 pm

Щербань Іванна Василівна
викладач дисципліни «Захист вітчизни», спеціаліст, Коледж управління, економіки і права Полтавської державної аграрної академії,  ivankalus7443@gmail.com

РЕСУРСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОЦЕСУ ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ: СЦЕНАРІЙ «ХОРОБРІ СЕРЦЯ»

Захист Вітчизни є конституційним обов’язком кожного громадянина, оскільки оборона країни належить до найважливіших функцій держави і ця справа є справою всього народу. Так, стаття 65 Конституції України зазначає: «Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов’язком громадян України». І в нинішні не прості для країни часи, коли Україні доводиться протистояти агресії ворога, на викладачів дисципліни «Захист Вітчизни» покладається найголовніше завдання  при викладанні кожної теми – доносити до молоді, що наша Батьківщина – миролюбна держава, але їй довелося винести силу силенну страждань. І щоб знову не повторилися страхіття минулих часів, коли нас різні завойовники хотіли зробити рабами, треба  усім народом піклуватися про власну Батьківщину, охороняти її спокій, берегти її кордони. Тому одним із пріоритетних завдань педагогів є популяризація воїна-захисника, волонтера та громадян, які вносять значний внесок у зміцнення обороноздатності України, виховання на цих прикладах молоді в дусі поваги до Українського війська, до формування відповідального ставлення до обов’язку захисника Вітчизни.
Ідея патріотизму в усі часи займала особливе місце не тільки в духовному житті суспільства, а й у всіх найважливіших сферах його діяльності – ідеології, політиці, культурі, економіці. Зміст і спрямованість виховання патріотизму визначають насамперед духовним і моральним кліматом суспільства, його історичним корінням, непорушним зв’язком героїчного  минулого із не менш героїчним сучасним. Тому дуже важливо доносити  до дітей розповіді про мужність і самопожертву їх сучасників, які боронять кордони України, проводити зустрічі з учасниками АТО, знайомити з публікаціями про героїв – доносити до молоді головну ідею, що тільки разом ми єдині.
Пропонуємо сценарій виховного заходу патріотичного спрямування «ХОРОБРІ СЕРЦЯ»
І ведучий
Вітаємо Вас на нашому заході присвяченому воїнам які воюють на сході України, захищаючи нашу землю.

Вірш читає Тетяна Бондаренко
Війна прийшла, ніхто її не кликав,
зламала долі і життя людей…
І хочеться щасливо просто жити,
А як, коли вбивають кожен день?

Нічого іншого уже не треба,
Хай мир настане, спокій у серцях,
Поле пшениці, синє-синє небо,
І сліз нехай не буде на очах…

Весною, коли квіти розцвітають,
Хай світло буде, а не кров і страх,
І знайте, що герої не вмирають
Вони назавжди житимуть в серцях.

1. Пісня «Мальви», Софія Лис
ІІ Ведучий
23 роки Україна не знала війни. Наш народ пишався тим, що у буремні 90-ті, Україні вдалося зберегти мир. Але війна не обійшла нашу державу тепер. Ще рік тому ми з вами не знали дуже багато слів пов’язаних з війною, тепер же майже кожну родину так чи інакше опалило полум’я військових дій. Ще рік тому ми не особливо звертали увагу на слова «Слава Україні – Героям Слава», а тепер ці слова набули нового змісту.    

І ведучий
Наразі вже точно зрозуміло, кому ці слова адресовані, і ні в кого немає сумнівів, що це  герої – хлопці, що зі зброєю в руках захищають крихкий східний кордон України, лікарі які в мирний час повертають поранених в АТО з того світу, волонтери на плечах яких тримається наша армія.

Вірш «Ти мій солдате»
Ти мій солдате-вірний воїн,
Ти чесний, сильний, ти святий.
За тебе я молюся Богу.
Мені ти рідний й дорогий.
Прошу у тебе лиш одного: -
Ти збережи своє життя.
Ви стали всі мої Герої.
Я з Вами буду до кінця.
А перемога буде наша,
бо правда наша – й ця земля!
І я благаю в неба й сонця –
Щоб берегли твоє життя

ІІІ Ведучий (представлення Заіченка Костянтина Вікторовича)
Сьогодні на виховному заході присутній наш викладач з дисципліни  «Захист Вітчизни», а нині командир 42 батальйону, підполковник, справжній герой, який вже майже рік перебуває в зоні АТО. Брав участь у найгарячіших боях за міста Краматорськ, Дебальцеве, Вуглегірськ Костянтин Вікторович Заіченко.
Щербань І.В. РЕСУРСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОЦЕСУ ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ: СЦЕНАРІЙ «ХОРОБРІ СЕРЦЯ» Eeza10

Виступ Заіченка Костянтина Вікторовича

Вірш
Я дивлюсь на світлини бійців,
Щирі посмішки, втомлені очі,
Сиві скроні та безліч рубців…
А мій розум сприйняти не хоче:
Це не сон, не синдром маячні,
Це війна не в далекій країні,
Не в Іраку чи десь там в Чечні,
А в вишневій моїй Україні.
Саме зараз її вояки
Схід країни від зла захищають,
Б’ються на смерть мої земляки,
Кров’ю землю святу поливають.
Щоб країна ввійшла в майбуття
Вільна, сильна, без чвар та війни.
Віддають саме цінне – життя,
України найкращі сини!

ІV Ведучий
Але нашу Батьківщину, нашу Україну зламати не можна. Як птах фенікс вона відроджується із попелу, стає міцнішою, сильнішою. Ми дякуємо вам воїни за те, що забуваючи про страх, про біль, про небезпеку, Ви як один, незалежно від віку й роду занять, встали на боротьбу з ворогом. Кожен з Вас ясно усвідомлював, що може загинути в будь-яку секунду, але раз за разом піднімався в бій, захищаючи свій дім, свою родину, свою батьківщину від ворогів, тому що кожен з Вас знав, «Що якщо не я, то хто ж».

2. Пісня «Україна» Софія Лис

ІІІ Ведучий (Тетяна Бондаренко читає вірш)
Моя Україна встала з колін,
Вона подолає всі стіни
І стане країною серед країн,
Відродиться під час руїни.
Всі разом – ми сила, єдина сім’я!
Всі разом – майбутнє держави!
Зберемо насіння з святого зерна,
Важливі розв’яжемо справи.

ІV Ведуча
Давай допоможемо відсіч дать,
Щоб не позирали лукаві.
У всесвіті кожному треба сказать –
Живемо у вільній державі!
Якщо пам’ятатиме кожен із нас,
Шевченка слова невмирущі,
Настане нової країни час!
Прозріють усі невидющі…

Хай живе Україна!!! Слава Україні –Героям Слава!!!

3. Пісня «Як у нас на Україні
Ведучий: Дорогий, Костянтин Вікторович! Ми хочемо від імені усіх студентів нашого коледжу, від педагогічного колективу сказати Вам велике, щире спасибі за те, що Ви обороняєте кордони нашої Батьківщини від ворога, охороняєте усіх нас та рідну Україну. Прийміть від нас низький уклін за Ваш подвиг справжнього захисника Вітчизни, справжнього патріота України – нашого героя. І знайте, що для нас усіх ваша священна місія є дуже потрібною, важливою і цінною. Дякуємо Вам за все! СЛАВА УКРАЇНІ – ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Admin
Admin

Кількість повідомлень : 205
Дата реєстрації : 20.02.2017

https://rbl3d.ukraine7.com

Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку

- Схожі теми
» Онищук Л.О. ВИХОВАННЯ ТОЛЕРАНТНОСТІ У СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ
» Копичинська О.М. ІКТ-КОМПЕТЕНТНІСТЬ УЧАСНИКІВ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ
» Мосєєв А.Є. МОВЛЕННЄВА КУЛЬТУРА СУЧАСНОЇ МОЛОДІ
» Ковальчук С.А. ФОРМУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ПЕДАГОГА – ПРІОРИТЕТНЕ ЗАВДАННЯ ПРОЦЕСУ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ
» Гук І.П. УПРОВАДЖЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАВЧАЛЬНО-ПІЗНАВАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СТУДЕНТІВ МЕДИЧНИХ КОЛЕДЖІВ У ПРОЦЕСІ ВИВЧЕННЯ ДИСЦИПЛІНИ «ІНОЗЕМНА МОВА (ЗА ПРОФЕСІЙНИМ СПРЯМУВАННЯМ)»

 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі